Πανεπιστημιούπολη Δουρούτης, TK 45110, Ιωάννινα

Πρόγραμμα Εξεταστικών Περιόδων
Πρόγραμμα εξετάσεων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ

Το πρόγραμμα της τρέχουσας εξεταστικής περιόδου

Ανακοινώσεις σχετικά με το πρόγραμμα εξετάσεων

• Ανακοίνωση για την εξέταση του μαθήματος «Οφθαλμολογία»

Η εξέταση του μαθήματος της Οφθαλμολογίας θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 31.01.2018 και ώρα 08.30 π.μ. στην αίθουσα σεμιναρίων της Οφθαλμολογικής Κλινικής του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Ιωαννίνων ( Β΄ Κτίριο, 2ος όροφος).

Δήλωση συμμετοχής στην εξέταση του μαθήματος θα γίνεται στη γραμματεία του Τομέα Νευρικού Συστήματος (παλιά Βιβλιοθήκη του Τμήματος Ιατρικής, 2ος όροφος) από 22.01.2017 έως 26.01.2018.

Συντάχθηκε στις Παρασκευή, 19 Ιανουαρίου 2018 13:02 σε Νέα - Ανακοινώσεις Διαβάστηκε 105 φορές
  • Ανακοίνωση για την εξέταση του μαθήματος "Θεραπεία Πόνου"

Μάθημα: ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΟΝΟΥ

Εξέταση: ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ώρα 12:00

Χώρος εξέτασης: Κέντρο Ιατρικής Προσομοίωσης (Κτίριο Παλαιάς Βιβλιοθήκης Ιατρικής)

«Για την συμμετοχή σας στις εξετάσεις απαιτείται η φοιτητική σας ταυτότητα»

Η εξέταση μεταφέρθηκε τη συγκεκριμένη ημερομηνία μετά από συνεννόηση με τους φοιτητές και με την σύμφωνη γνώμη της Αν. Καθηγήτριας Φυσιολογίας κας Βεζυράκη.

Απαραίτητη προϋπόθεση για την συμμετοχή σας στην εξέταση του κάθε μαθήματος είναι η δήλωση του εξεταζομένου μαθήματος στο σύστημα cronos. Σε περίπτωση μη δήλωσης του μαθήματος στο σύστημα cronos, ο βαθμός δε θα αναρτάται και δε θα κρατείται για επόμενη εξεταστική περίοδο.

Συντάχθηκε στις Παρασκευή, 19 Ιανουαρίου 2018 12:57 σε Νέα - Ανακοινώσεις Διαβάστηκε 63 φορές
  • Ανακοίνωση για την εξέταση του μαθήματος "Αναισθησιολογία"

Μάθημα: ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΙΑ

Γραπτή Εξέταση: ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ώρα 8:30

Χώρος εξέτασης: Αίθουσες διδασκαλίας Ιατρικής Σχολής

«Για την συμμετοχή σας στις εξετάσεις απαιτείται η φοιτητική σας ταυτότητα»

Συντάχθηκε στις Παρασκευή, 19 Ιανουαρίου 2018 12:56 σε Νέα - Ανακοινώσεις Διαβάστηκε 90 φορές
  • Εξέταση μαθήματος Χειρουργικής και Παθολογικής Σημειολογίας για τους επί πτυχίω φοιτητές

H εξέταση των επί πτυχίω φοιτητών του μαθήματος Χειρουργικής και Παθολογικής Σημειολογίας πραγματοποιηθεί την ίδια μέρα και ώρα με την εξέταση της Κλινικής Σημειολογίας Ι (Παρασκευή 2.2.2018 και ώρα 17:30).

Συντάχθηκε στις Παρασκευή, 12 Ιανουαρίου 2018 13:09 σε Νέα - Ανακοινώσεις Διαβάστηκε 229 φορές
  • Ανακοίνωση για τις εξετάσεις του μαθήματος "Επεμβατική Καρδιολογία"

Ανακοινώνεται ότι οι εξετάσεις του μαθήματος "Επεμβατική Καρδιολογία" θα γίνουν στις 14.02.2018
    και ώρα 17.30.